Jak nakupovat?

Vyřízení objednávky:

Změna nebo zrušení objednávky:

Reklamace:

Co s nakoupeným materiálem?

 

Jak nakupovat?

Při první návštěvě se zaregisrujte.

Zaručujeme ochranu Vašich dat, která jste nám poskytli pro úspěšné vyřízení Vašich objednávek. V žádném případě nebudou poskytnuta třetí osobě nebo osobě neoprávněné.

Zkopírujte vybranou položku do textového pole objednávky a doplňte počet kusů a případně dotaz nebo připomínku.

Obrázky provázející položky v seznamu rostlin jsou zároveň symboly jejich společných vlastností, podle nichž je možno zobrazit seznam rostlin, pro které je vybraná charakteristika rostliny nebo nárok na vlastnost prostředí, v němž se jim nejlépe daří, společná. Tento způsob jejich řazení usnadňuje výběr rostlin pro dané stanoviště.

Cenová pásma odpovídají nejčastější cenové hladině na trhu. Konkrétní výše ceny roste v závislosti na velikosti příslušné rostliny.

Nabízené rostliny využíváme při realizacích zahrad a ostatní zeleně, které provádíme. Rovněž je podle konkrétních přání dodáváme našim zákazníkům. Doba dodání se řídí  obdobím, které je nejvohodnější pro jejich výsadbu.

 

Vyřízení objednávky:

Před odbavením vaší objednávky Vám bude oznámeno konkrétní datum jejího odeslání, aby se neprodlužovala doba přepravy a tím nebyla zbytečně ohrožena  kvalita dodávaného zboží.

V případě, že Vámi požadované zboží nebudeme moci zajistit, nabídneme Vám odpovídající alternativy, které Vám poskytneme k posouzení. Konečné rozhodnutí je na Vás.

Naše firma spolupracuje s osvědčenými dodavateli, u kterých jsme si osobně ověřili kvalitu dodávaného materiálu a na základě zkušeností z dlouhodobé spolupráce. Ceny zboží se řídí jejich podmínkami. S jejich aktuální výší Vás seznámíme v rámci konkretizace Vaší objednávky.

Rovněž cena dopravy se odvíjí od nákladů přepravních firem, s nimiž spolupracujeme.

Zboží dodáváme na dobírku. Platíte tedy až tehdy, když zásilku obdržíte.

 

Změna nebo zrušení objednávky:

Změna nebo zrušení objednávky je možná na e-mailové adrese nebo telefonicky, jen pokud nebude již odeslaná. Pozdější odstoupení od smlouvy o koupi rostlinného materiálu se řídí podmínkami pro zboží podléhající rychlé zkáze uvedenémi v zákoně č. 40/1964 Sb. v aktuálním znění.

 

Reklamace:

Před převzetím zásilky zásilky, zkontrolujte zda je obal neporušený. Je-li poškozený, požadujte po přepravci, aby vyplnil reklamační formulář. V případě, že jsou poškozeny rostliny uvnitř obalu, i když ten je na první pohled v pořádku oznamte tuto skutečnost přepravci do jednoho dne, aby zařídil nápravu. V obou případech toto neprodleně oznamte naší firmě.

Rovněž jde-li o jiné než mechanické poškození materiálu při neporušeném obalu toto oznamte naší firmě v nejkratší možné době.

Při reklamaci škody způsobené dopravcem vyřizuje náhradu škody sám dopravce ve lhůtě 15 dní.

Při reklamaci vždy uvádějte své jméno a číslo objednávky, popřípadě číslo zásilky, které Vám bylo sděleno.

 

Co s nakoupeným materiálem?

Pokud je balení v pořádku, rostliny vyjměte z obalu a postupujte dle návodu. Pokud není přiložen návod, rostliny ihned zasaďte a řádně zalijte. Následně pravidelně zalévejte.

U trvalek se často stává, že v období klidu jsou veškeré nadzemní části rostlin odumřelé. Rostliny dodané na podzim často mívají už suché listy. Zasadíme je podle návodu a na jaře, až pomine období vegetačního klidu, znovu vyraší.

Balkónové květiny a letničky mohou mít v balení pomačkané, zažloutlé nebo suché listy. V krátké době se zotaví a vytvoří nové listy. Tyto rostliny nejsou odolné vůči zimě. Ven je můžeme přemístit až se na jaře oteplí poté, co jsme je několik dní otužovali postupným prodlužováním denního pobytu mimo interiér domu.

Cibule rostlin v období vegetačního klidu skladujeme na suchém, vzdušném, mrazuvzdorném místě chráněném před slunečním svitem.